• Rejestracja
Pierwszy raz tutaj? Zajrzyj do FAQ!
x
Witamy w serwisie zapytaj.zhp.pl, gdzie możesz zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi od innych harcerzy.

Możesz też zdobywać punkty za zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Tutaj pomaganie innym się opłaca! Więcej informacji tutaj!


Na wiele pytań odpowiedź znajdziesz w dokumentach ZHP:


Jak mam dostać się do ewidencji?

0 głosów
Niedawno zostałam opiekunem mojej drużyny, więc czym prędzej popędziłam do hufca, żeby dostać dostęp do ewidencji. Druhna, która u nas się tym zajmuje, powiedziała, że się tym zajmie. Dzień później dostałam wiadomość od niej, że zostałam dodana jako administrator, więc weszłam na stronę ewidencji i chciałam zmienić hasło, żeby się tam dostać, ale kiedy wpisywałam swój numer, wychodziło mi "Błędne dane weryfikujące". Napisałam, więc do druhny co jest nie tak, druhna stwierdziła, że u niej jest wszystko dobrze wpisane. 500 razy sprawdzałam, czy piszę swój numer dobrze i nie robiłam żadnego błędu. Co mam zrobić w tej sprawie?
pytanie zadane 18 marca 2019 w Przepisy, ewidencja, dokumentacja... przez użytkownika .?!, (162)   4 8 13
Współczynnik akceptacji: 33%
   
podpinam się, u mnie podobny problem

Chodzi o formularz pojawiający się po kliknięciu "zmiana hasła", gdzie jest tylko jedno pole na nr ewidencyjny i przycisk "wyślij token"? I na pewno pojawia się "Błędne dane weryfikujące"? 

Tak. Dokładnie to.
Jeśli dostajesz "Błędne dane weryfikujące" a nie "Błędny identyfikator", to wpisujesz dobry numer, tylko nie jest on dobrze ustawiony. Sama nic nie zrobisz. Zostaje ponowne sprawdzenie czy w hufcu wszystko dobrze ustawili lub kontakt z helpdeskiem.
Dziękuję za odpowiedź. :)
Co moze byc przyczyna - zeby moc zresetowac haslo do ewidencji (gdy nie mozesz sie zalogowac) musisz miec w systemie w swojej ewidencji wpisany adres e-mail w domenie zhp.net.pl i oznaczony jako "sluzbowy". Bez tego nie zadziala i wowczas wlasnie pojawia sie komunikat o blednych danych weryfikacyjnych :)
Czy ten email sama mam sobie jakoś ustawić na poczcie jako służbowy, czy w ewidenji?
Niestety, musi to zrobic Twoj hufcowy administrator, ale warto moim zdaniem zwrocic mu uwage na te kwestie :) przynajmniej w moim przypadku to rozwiazalo problem
Dziękuję bardzo. :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 379 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 802 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 687 wizyt
pytanie zadane 27 października 2016 w Przepisy, ewidencja, dokumentacja... przez użytkownika filipo24 (136)   4 5 9
+1 głos
1 odpowiedź 434 wizyt
+3 głosów
0 odpowiedzi 615 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2014 w Przepisy, ewidencja, dokumentacja... przez użytkownika Kinga Nika Zwada (137)   3 6 8
Ta strona używa plików ciasteczek. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
Pomysł, wykonanie, osoba odpowiedzialna za działanie serwisu: hm. Szymon Gackowski
...