• Rejestracja
Pierwszy raz tutaj? Zajrzyj do FAQ!
x
Witamy w serwisie zapytaj.zhp.pl, gdzie możesz zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi od innych harcerzy.

Możesz też zdobywać punkty za zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Tutaj pomaganie innym się opłaca! Więcej informacji tutaj!


Na wiele pytań odpowiedź znajdziesz w dokumentach ZHP:


rezygnacja z funkci tak czy nie

0 głosów
Czesc . Potrzebuje opini na temat mojego dalszego bytuw Gromadzie Zuchowej i pelnienia funkcji drużynowej. Zostalam Nia rok temu tak na prawdę przez przypadek. Przyszłam przypadkowo na zbiórkę zuchowa bylabdruzynowa stwierdzila ze dobrze siw dogaduje z dziecmi. Poczatkowa miałam być tylko przyboczna jednak tamta druzynowa po dwóch miesiącach odeszla i ja bylam jedyna linia ratunku. Zostalam druzynowa od wrzesnia po dwóch miesiącach od poznania Gromady, bez żadnego doświadczenia. Teraz chce odejsc bo męczy mnie to wszystko wspolpraca miedzy innymi drużynami nie jest zbyt fajna. Generalnie musze robic tak jak mi zagrają. Jestem w drugiej klasie liceum, msm czasu coraz mniej , coraz wiecej obowiazkow oraz od teraz dorywcza prace ktora bardzo koliduje z bowakami itd. Nie mam chceci juz tego rovic. Te dzieci sa cudowne ale. Po kazdej zbiorce przychodze zla, czuje ze się do tego nie nadaje. Nie sprMam jedna przyboczna ktora srednio ni pomaga, a nie może zostać druzynowa z powodów osobistych. Pytanie. Co dalej mam robic? Czy rozwiązanie Gromady wchodzi w grę? Proszę o pomoc
pytanie zadane 25 lipca 2016 przez użytkownika pingu (105)   1 3
Współczynnik akceptacji: 0%
   
Popraw proszę pisownie, masa literówek i gdzieniegdzie błędów ortograficznych

1 odpowiedź

0 głosów
Wydaje mi się, że to kwestia indywidualna. Nie czujesz się dobrze jako drużynowa gromady, nie masz czasu na jej prowadzenie to może warto przemyśleć rezygnację z funkcji ? Nie będę decydować za Ciebie, wyrażam tylko swoją opinię. Niedługo matura i jak wspomniałaś praca, mało czasu dla zuchów, jeśli za każdym razem masz denerwować się po zbiórce, na biwakach marudzić, itp. to chyba gra nie warta świeczki. Zastanów się co dla  Ciebie jest ważne, ważniejsze ;) Idź za głosem serca :) Pozdrawiam :)
odpowiedź 28 lipca 2016 przez użytkownika Marysienka (376)   6 11 25

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 302 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 665 wizyt
pytanie zadane 27 września 2017 w Drużyna przez użytkownika julkkaga (317)   13 27 34
0 głosów
1 odpowiedź 323 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 990 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 987 wizyt
Ta strona używa plików ciasteczek. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
Pomysł, wykonanie, osoba odpowiedzialna za działanie serwisu: hm. Szymon Gackowski
...