• Rejestracja
Pierwszy raz tutaj? Zajrzyj do FAQ!
x
Witamy w serwisie zapytaj.zhp.pl, gdzie możesz zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi od innych harcerzy.

Możesz też zdobywać punkty za zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Tutaj pomaganie innym się opłaca! Więcej informacji tutaj!


Na wiele pytań odpowiedź znajdziesz w dokumentach ZHP:


Czy można być jednocześnie członkiem komisji rewizyjnej hufca oraz drużynowym?

+1 głos
pytanie tak jak w temacie.
pytanie zadane 4 listopada 2015 w Przepisy, ewidencja, dokumentacja... przez użytkownika drużyNOWA (117)   2 5
Współczynnik akceptacji: 0%
   

1 odpowiedź

+1 głos

Tak obie funkcje mogą pełnić instruktorzy. Jedyne zastrzeżenia co do tego jakie funkcje można pełnić jednocześnie pojawiają się w §37 ust. 3 Statutu ZHP

3. Nie można łączyć funkcji:
1) Przewodniczącego ZHP oraz Naczelnika ZHP z jakąkolwiek inną funkcją we władzach ZHP,
2) członka komendy hufca z funkcją członka komisji rewizyjnej chorągwi oraz członka komendy chorągwi z funkcją członka Centralnej Komisji Rewizyjnej ZHP,
3) we władzach tego samego stopnia,
4) przewodniczącego komisji rewizyjnej na szczeblu hufca, chorągwi i władz naczelnych,
5) przewodniczącego sądu harcerskiego na szczeblu hufca, chorągwi i władz naczelnych.

odpowiedź 4 listopada 2015 przez użytkownika Tomek Detlaf (763)   4 12 27

Tak, patrz też pierwsze pytanie tutaj.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 254 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 118 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
+4 głosów
2 odpowiedzi 342 wizyt
Ta strona używa plików ciasteczek. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich używanie.
Pomysł, wykonanie, osoba odpowiedzialna za działanie serwisu: hm. Szymon Gackowski
...